PERLA NAHRINU

Jedním z nejprodávanějších a zákazníky nejoblíbenějších produktů je Vivi Aloe. V nabídce máme hned 2 produkty. Vivi Aloe s čistou šťávou z Aloe vera doplněnou vitaminem C a šťávou z bílých hroznů a granátového jablka a Vivi Aloe Classic s čistou šťávou z Aloe vera obohacenou koncentrovanou šťávou z citronu. Aloe vera přispívá k normální funkci imunitního systému, k detoxikaci a pročištění organismu, snižuje míru únavy a vyčerpání, a je antioxidant. Síla produktů Vivi Aloe tkví v perfektní kombinovatelnosti s ostatními produkty Nahrin.


VIVI ALOE

Čistá šťáva z aloe vera nabízí jedinečnou kombinaci prospěšných látek, přispívá k normální funkci imunitního systému, detoxikaci a pročištění organizmu. Snižuje míru únavy a vyčerpání a chrání buňky před oxidativním stresem.

Doporučení: Produkt užívejte denně mezi jídly, čistý nebo zředěný v oblíbeném nápoji. Využívejte celé balení jako kúru. Podávejte chlazené. Před použitím protřepat.

Doporučené denní dávkování: dospělí 40 ml (6 polévkových lžic), děti od 3 let 20 ml (3 polévkové lžíce) denně mezi jídly, samotný nebo rozředěný v oblíbeném nápoji.

Informace pro alergiky: bez laktózy, bez lepku.

Vhodné: pro sportovce, seniory

Skladování: po otevření skladujte v ledničce (při teplotě 5-8 °C), spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání těhotnými a kojícími ženami jen po konzultaci s lékařem.

Účinnost a schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (EFSA – Evropský úřad pro bezpečnost potravin):
Aloe pravá a vitamin C přispívají k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Aloe pravá a vitamin C přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Aloe pravá podporuje detoxikaci a pročištění organismu.
Vitamin C přispívá k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže.

Zdroj: www.justnahrin.cz/produktove-rady/perla-nahrinu/vivi-aloe