paní Kristina V.

Ahoj Peti. Chci Ti moc a moc poděkovat za pomoc. Musela jsem s Tebou ihned konzultovat, abych co nejlépe poradila své neteři, jelikož hodně trpěla na problémy s pokožkou. Zjistila se u ní intolerance na lepek i laktózu, na což jsi nás navedla, není to jednoduché, a tak nastala také veliká změna v jídelníčku, dle Tvého doporučení. Neteř měla po celém těle velmi bolestivá a vysušená místa, která pořád svědila a zhoršovala se. Přikládám fotky cca před dvěma měsíci a nyní. Nasadily jsme dle Tvého doporučení výrobky z Justu a Nahrinu… a výsledek stojí opravdu za to. Přála bych všem vidět neteř nyní na vlastní oči. Člověk až nevěří, jaký je to zázrak. Děkuji Ti Peti ♡


paní Lucie – 8.1.2021

Ahoj Peti, chci se s Tebou podělit o naprosto úžasnou zprávu, které sama nemohu uvěřit. Dnes jsem byla po pěti letech na kolonoskopii. A závěr? negativní nález… Byla jsem při vědomí, stěny střeva růžovoučké jak kůže miminka, zkontrolováno celé střevo a po Crohnovi ani památka.


paní Dagmar Rotreklová – 16.11.2020

Milá Peťko,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování produktů firmy Just, za ochotu kdykoliv mne vyslechnout a velice fundovaně problémy rozebrat a poradit, jak se jich zbavit. A ty zdravotní problémy, jako zázrakem opravdu mizí! Vlastně ne zázrakem, ale pravidelným užíváním produktů firmy JUST:-).

Již jsem měla velmi dobré zkušenosti s produkty jako je EUCASOL, TYMIÁNOVÝ KRÉM, MSA CAPS PLUS, OLEJ Z 31 BYLIN, PYLOVÝ SIRUP, univerzální čistič NR (takový čistící efekt a lesk jsem nedocílila s žádným výrobkem na úklid)…..

Ale píši hlavně proto, že když jsem měla v červenci tohoto roku problémy po prodělané borelióze, tak mi velice pomohla kůra VIVA ALOE a především pravidelné užívání doplňku stravy BASICO (zmizely bolesti a brnění svalů, navíc mi přestaly padat vlasy a zpevnily se mi nehty – což byl můj dlouholetý problém).

Nyní mi diagnostikovali osteopenii (jsem ročník 1964 a v roce 2010 jsem prodělala onkologickou léčbu a teď se začínají vynořovat problémy po ozařování) – po Vaší radě začnu užívat OSARTEN.

Takže ještě jednou Vám a firmě JUST za všechno děkuji a jsem opravdu ráda, že jste mi byla doporučena a že jste se mi stala tak skvělou rádkyní!

Vaše Dáša Rotreklová

P.S. byla bych ráda, abyste si toto poděkování nenechala jen pro sebe


paní Mgr. Romana R.
Peti, skvělé zprávy!! Tvá úžasná rada kamarádku uchránila před punkcí!!


paní Bc. Barbora U.
Peti, musím Ti moc poděkovat. Malý tříletý Rostík, který je půl roku na projímadlech, se po Tvých radách fantasticky zlepšil. Už chodí 2x denně! Maminka je úplně unešena.


paní Ing. Monika B.
Ahoj Peti, pořád si říkám, že Ti musím napsat. Opožděně moc děkuji za záchranu vánočních svátků, a že jsi byla tak hodná a přivezla mi zázrak z Nahrinu i den před Štědrým dnem, kdy mají všichni jiné starosti. Jak jsem Ti volala, tak jsem byla už úplně zoufalá, chtělo se mi brečet, protože Alička už byla 3 týdny nemocná. Nikam jsme pořádně nechodili. Vždycky, když už jsem myslela, že je vyléčená, tak ji rýma a kašel začal nanovo, a to příšerně. Doktorka už nám doporučovala nějaké očkování v tabletách a s tím jsem se nechtěla smířit. A Ty jsi nám pomohla, že je Ali zdravá, a dokonce jsme i mezi svátky neseděli doma, ale vyráželi jsme na výlety!!! Dělala jsem skoro všechno :-), jak jsi mi řekla. Některé kapsle teda baštit nechce, ale v jogurtu, přesnídávce nebo rohlíku pod marmeládou jsem to do ní vždycky dostala. Uzdravovala se před očima. Teď je zdravá, ťuk, ťuk. Ani nezakašle, i když sem tam řekne, že má kašlík, ale je to jen proto, že chce být s maminkou doma :-). Ještě jednou moc děkuji!!!


paní Zuzana V.
Milá Peťi, chtěla bych Ti poděkovat za velkou pomoc ve zvládnutí zánětu dutin pomocí Justu. Já i mé děti užíváme Just už nějakou dobu a nemůžu sis jej vynachválit. Už několikrát nám pomohl překonat všelijaké potíže a nemoci. A i přesto mě stále nepřestává překvapovat svou silou. Osobně jsem si vyzkoušela s Justem zvládnout zánět dutin a zvládli (já a Just) jsme to na jedničku ;-). Velké díky patří hlavně Tobě za Tvé cenné rady a také ochotu, obětavost a srdečnost. MOC, MOC DÍKY :-).


paní Mgr. Lucie J.
Mé zkušenosti s výrobky Just-Nahrin začaly v době, kdy jsem vážně onemocněla. Můj zdravotní stav se stále zhoršoval, natékaly mi klouby takovým způsobem, že mě to úplně vyřadilo z pracovního i osobního života a byla jsem odkázána na pomoc rodiny. Lékaři si s mým zdravotním stavem nevěděli rady a léčba probíhala formou pokusu a omylu. Kamarádka, která je současně poradkyní firmy Just-Nahrin mi doporučila vhodné produkty. Do dvou měsíců se začaly objevovat první viditelné výsledky. Otoky i bolest postupně ustupovaly. Můj zdravotní stav se výrazně zlepšoval, což mimo jiné dokazovaly krevní testy a další odborná vyšetření. Výrobky dále užívám jako prevenci a nedá na ně dopustit celá moje rodina.


paní Laďka R.
S paní Petrou (JUSTEM a Nahrinem) jsem se poznala v době, kdy můj život byl jen práce, práce a zase práce, pomoc druhým, rodině, přátelům, prostě „matka Tereza“, jak řekla moje švagrová. Moc jsem nevnímala svoje tělo, varovné signály, že je potřeba zvolnit, odpočívat, myslet taky na sebe. Najednou to přišlo, z ničeho nic, a já skončila v nemocnici. Asi to byla „boží vůle“, první varování. A v té době jsem se seznámila s paní Petrou. Spolu jsme se zaměřily na mé zdravotní problémy, které mě trápily. Díky jí, jejím cenným radám, výrobkům Justu a Nahrinu, jsem se pomalými krůčky vracela zpět do pohody, aktivního života. Velmi důležitým faktorem pro mě byla neustálá přítomnost a podpora paní Petry, její dlouholeté zkušenosti. Díky jejímu vstřícnému a milému přístupu jsem se o svých pocitech nebála a nestyděla mluvit. Musím říci, že paní Petra mi změnila a hlavně inspirovala můj život a spolupráci s ní mohu jen a jen doporučit. Milá Petro, jsem Vám moc vděčná za to, že jsme Vás v životě potkala.


paní Martina J.
Chci Petře moc poděkovat a podělit se o naši další pozitivní zkušenost s JUSTEM a Nahrinem. Dcera 4 roky po prodělané infekci campylomabacter dostala zánět do kyčle, který byl velmi bolestivý. Zánět byl potvrzen odběrem z krve i sonografickým vyšetřením. Měla přísný zákaz chodit, což u čtyřleté aktivní holčičky moc nešlo. Po konzultaci s Petrou jsem u dcery nasadila výrobky z Nahrinu. Po týdnu užívání bylo kontrolní sono v naprostém pořádku, že i lékař pořádně koukal :-). Prevenci řešíme s JUSTEM a Nahrinem stále, jsme moc spokojeny 🙂 a já velmi šťastná, že dcera může opět běhat.


paní Sylvie A.
Ahoj Peti, chtěla bych Ti moc poděkovat za rady ohledně vaginálních mykóz. Roky jsem s tím měla problém a po Tvém doporučení výrobku z JUSTU mám po problémech. Je to pro mne obrovská úleva a ještě jednou Ti moc děkuji!


paní Šárka K.
Můj syn je astmatik a užíval roky kortikoidy v podobě léků Ecosal a Ecobec. Zpočátku mu léky opravdu pomohly, ale jakmile si tělo na ně zvyklo, účinek jako by vymizel a já mu nechtěla neustále dávat škodlivé látky do těla v podobě kortikoidů. Rozhodla jsem se, že vyzkoušíme něco jiného. Zaujalo mne setkání s JUSTEM, které pořádala paní Petra Stříbná. Byl to ten nejlepší krok, který jsem mohla pro syna udělat. Od té doby, bude to za chvíli rok, co používáme výrobky JUST a Nahrin, jsme neměli astmatický záchvat (na alergologii vyšla spirometrie mimo jiné v pořádku). Chtěla bych Petře moc poděkovat za to, co dělá pro maminky, které chtějí svým dětem pomoci tak jako já přírodní cestou. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala.


paní Sylvie A.
Od té doby, co známe Petru, jsem se dozvěděla tolik užitečných informací a rad ohledně zdraví, prevence, výrobků JUST a Nahrin, za které by si kde kdo nechal zaplatit. Petra je mi kdykoli k dispozici a velice ochotně a ráda poradí. Za celou dobu, co používáme výrobky JUST, jsem byla v lékárně opravdu minimálně. Takže děkuji Peti.


paní Martina J.
Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Petře. Petru jsem poznala na jejím odpoledni ohledně imunity dětí. I přesto, že je má dcera zdravá, chtěla jsem řešit její prevenci. Po setkání jsem si domluvila osobní schůzku, kde jsem chtěla pomoci s mými velkými zdravotními problémy, kterých jsem měla nespočet. V dětství jsem měla velké množství angín, které přešly v infekční mononukleózu, celkové selhání imunity, ekzémy, astma, alergie, nespočet antibiotik, pro mne největší zátěž byla léčba kortikoidy a v dospělosti operace páteře. Petra si získala mou 100%ní důvěru od prvního okamžiku, kdy jsem jí poznala. Věřila jsem všemu, co mi navrhla jako řešení mých zdravotních problémů. Z mé strany bylo velké odhodlání zlepšit svůj zdravotní stav, a to bylo pro mne hnacím motorem a tím nejdůležitějším. Všechny léky, které jsem užívala, skončily v koši včetně hormonálních mastí. Najela jsem na doporučení Petry, která mne však varovala, že budu muset být trpělivá, že musím počítat minimálně s dobou jednoho roku. Cesta byla velmi náročná, chvílemi jsem vše chtěla vzdát, ale měla jsem v kteroukoli dobu plnou podporu Petry, abych vše zvládla a vydržela. Tělo se začalo neskutečně čistit. Například ruce jsem měla v tak strašném stavu, že mi celé popraskaly do krve. Rok téměř uplynul a ze mne je zcela jiný člověk. Letošní léto jsem prožila naprosto bez problémů, v pohodě, bez jakýchkoli léků. Celé mé tělo se pročistilo, ruce zahojily a to vše pomohlo neskutečně také mé psychice, se kterou to nebylo také příliš ideální. V současné chvíli jsem zcela jiný člověk, bez léků, plná energie a za to mé velké „DÍKY“ patří Petře.


slečna Michaela K.
Ráda bych se podělila o svou zkušenost s mým tříletým synem. V noci dostal velmi silný kašel, který byl sípavý, pisklavý. V tu chvíli mne napadla myšlenka, že nasedneme do auta a pojedeme na pohotovost, protože se skoro dusil. Naštěstí mne napadlo zavolat naší Péti. Na její doporučení jsem ještě v noci použila výrobky JUST a Nahrin. Během jediného dne se štěkající a dusivý kašel proměnil ve vykašlávání, druhý den zakašlal syn asi 3x za den. Zcela bez kašle byl za pět dní, opravdu neskutečné. Tímto bych moc chtěla poděkovat Péti, hlavně za její ochotu, vstřícnost a snahu pomoci každému a hlavně v kteroukoli hodinu. Moc si jí vážím a jsem ráda, že se na ni mohu kdykoli obrátit. Děkuji Peti.


paní Bc. Martina Š.
CHTĚLA BYCH TÍMTO PODĚKOVAT PETŘE STŘÍBNÉ ZA FUNGUJÍCÍ DOPORUČENÍ PRODUKTŮ JUST, KTERÉ MI KAŽDÝ DEN VELMI POMÁHAJÍ! Řadu let jsem se potýkala s velkými problémy týkající se sluneční alergie, následky byly vždy velmi nepříjemné (otoky, vyrážky, svědění, zarudnutí …). Na základě jejího doporučení nyní chodím na sluníčko, kdy se mi zlíbí a už mi sluníčko nic nedělá. DĚKUJI MOC!


paní Ing. Radka Z.
Milá Peťko, touto cestou bych Ti chtěla poděkovat, že jsi mi dodala kus odvahy. Díky této odvaze jsme zvládli s malým průdušky a těžký kašel tentokrát bez antibiotik a veškerých léků z lékárny. 100%ně vím, že kdybych došla k lékaři, tak by antibiotika syn dostal. Byl poslechově špatný (partner je lékař, syn má 1,5 roku). Když měl syn půl roku, skončil na dětské JIP s průduškami, kde syn dostal antibiotika, kortikoidy, Ventolin. Po antibiotikách dostal takový průjem, že měl prdelku podrážděnou do krve. Bylo to šílené, křik malého a ta bezmoc. Malý po dobrání antibiotik a různých sirupů z lékárny (kde jsem nechala nemalé peníze) byl stále poslechově špatný a ani ne za necelý měsíc se vše znovu opakovalo (průdušky, kašel, špatné spaní, dušení …). V této fázi jsem už začala propadat panice. Co jsem však věděla, že chci udělat vše, aby syn neměl další antibiotika a nebyli jsme v začarovaném kruhu léků, lékařů a lékáren. Volala jsem Petře, která se mne snažila v prvé řadě uklidnit, nabídla mi pomocnou ruku s výrobky JUST a Nahrin. Několikrát denně mne navigovala, co mám dělat. I ona sama několikrát za den volala a ptala se na veškeré podrobnosti. Za dva dny došlo k výraznému zlepšení, za cca 10 dní k obratu o 360 stupňů. Opravdu bych nevěřila, nyní už věřím. Jsem strašně ráda, že i já jsem se nasměrovala na jiné myšlení. Rozhodla jsem se cestou prevence, posilovat imunitní systém malého i mne. Je to už více jak rok a syn je stále zdravý, a to už začal chodit do školky, ze které jsem měla velké obavy. Touto cestou velké díky Peti!!! Pochopila jsem, že pravidelnost a prevence, je tou nejlepší cestou pro náš všechny.


paní Ing. Eva G.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat Peťce a zároveň se podělit o zkušenost, která se týká mé téměř čtyřleté dcery. Před rokem byla hospitalizována na JIP pro podezření na diabetes. Naštěstí se nic neprokázalo. Měla však vyšší hodnoty cukru v krvi a sníženou hodnotu C-peptidu (pomocí C-peptidu lze zjistit, jak organismus produkuje inzulín). V době hospitalizace měla hodnotu 120 (norma je 300). Byli jsme a stále ještě jsme vystrašení, proto velmi dbáme u dcery na stravu včetně sladkostí, kterým se snažíme vyhýbat. Vzhledem k tomu, že dcerka také dost stonala, rozhodli jsme se pro užívání výrobků JUST a Nahrin, abychom dbali na prevenci a posílili u dcerky imunitu. U některých výrobků jsem měla obavy o vhodnosti užívání u diabetiků, ale skvělá Peťka mne vždy uklidnila a vše mi vysvětlila. Výrobky užíváme rok. Před pár týdny nás čekaly opět krevní testy. Výsledky byly dobré. Hladina cukru v krvi v normě a C-peptid vzrostl na 190 :-). Jsem přesvědčená, že díky stravě a podpoře ze strany výrobků JUST a Nahrin jsou hodnoty v normě :-). Děkuji.


paní Ing. Eva G.
Chtěla bych touto cestou srdečně poděkovat naší úžasné Peťce. Tady je náš příběh. Naše 5ti měsíční dcerka měla rýmu, postupně začala trochu kašlat. Řekla jsem si, že zajdu k lékaři. Naše pediatrička měla dovolenou, takže ji vyšetřila zastupující doktorka. Závěr lékařky? Angína. Paní doktorka bez měření CRP předepsala antibiotika. Co Vám budu povídat, byla jsem z toho strašně špatná. Takové malé poupátko a už má angínu s antibiotiky? Dcerka byla bez teplot, krček mi nepřišel také příliš zarudlý. Obrátila jsem se na Peťku o radu, co dál, protože má se zdravím dětí velké zkušenosti. Peťka mi dodala cenné rady, které se týkaly aplikace produktů JUST a Nahrin. Ihned jsem uvedla do praxe cenné rady. Po týdnu jsem šla na kontrolu. Výsledek? Krček byl v pořádku a pozor, CRP 1,1 :-). Tentokrát jsem trvala na změření. Neskutečné, jsem strašně ráda, že jsem dceři antibiotika hned nedala a zkusila řešit nachlazení přírodní cestou. Peti, tímto Ti ještě jednou děkuji za cenné rady, podporu a za Tvůj čas (přeci jenom jsi také manželka a maminka dvou malých dětí, která si vždy našla čas, zajímala se o průběh a ptala se, zda je všechno v pořádku).


paní Kateřina U.
Velké „DĚKUJI“ patří paní Petře, která mi pomohla, pro mě s velkým problémem, a to padáním vlasů. Začátkem června 2016 jsem si všimla, že mi každý den víc a víc padají vlasy, každé česání a mytí bylo pro mě utrpení, denně mi vypadla stovka vlasů. Vyhledala jsem pomoc kožní lékařky, v lékárně jsem za různé vodičky, šampóny a vitamíny utratila tisíce korun a až paní Petra byla ta, která mi dokázala pomocí výrobku JUST a Nahrin pomoci a mohu říci, že výsledek se dostavil bleskovou rychlostí. Mockrát ještě jednou děkuji za Vaši ochotu a chuť pomáhat :-).


paní Kateřina Ž.
Syn měl loni v dubnu (2015) okolo jeho půl roku velmi silný kašel. Nic však nezabíralo. Antibiotika jsme nepodávali. V období rozkvětu rostlin, řepky olejky apod. se jeho zdravotní stav zhoršoval. Byly týdny, kdy měl přímo záchvaty kašle. Ze dne na den měl i poslechově nález na průduškách. Byli jsme odesláni na alergologii. Na alergologii mu žádnou alergii nezjistili. Verdikt zněl ASTMA. Z krve byly zjištěny i velmi nízké hodnoty imunoglobulinu. Dostali jsme Ventolin, který moc nezabíral. Z tohoto důvodu nám byly napsány kortikoidy. Rozhodli jsme se řešit situaci jinou cestou, bez léků. Na základě doporučení jsme se obrátili na paní Petru Stříbnou. Na základě jejího doporučení jsme začali používat výrobky JUST. Trvalo velmi krátkou dobu, kdy doporučení paní Petry zabrala a syn byl na další kontrole bez nálezu (poslechově). Z počátku tomu manžel příliš nevěřil, protože se s výrobky JUST setkal poprvé. Já ho však znám z dob svého dětství a vím, že nám vždy hodně pomohl. Paní doktorka byla seznámena s našimi postupy a říkala, že výrobky JUST zná, že jsou výborné. Doporučila nám tedy užívat, jak jsme zvyklí a napsala si do karty, že žádné léky tedy neužíváme. Dnes má syn 16 měsíců, je zcela bez problémů, bez záchvatů, nebyl vůbec nemocen! Za což vděčím výrobkům firmy JUST a Nahrin a paní Stříbné za cenné rady.


paní Lenka B.
Dobrý den, chtěla bych se touto cestou podělit také o zkušenost s výrobky JUST a Nahrin. Čtyřletý syn byl velmi nemocný. Užíval ročně opravdu hodně antibiotik. V roce 2014 jich měl devět. Byla jsem s ním na nejrůznějších vyšetřeních, kde mu mimo jiné brali také hodnoty imunoglobulinu. Byla jsem z jeho zdravotního stavu už zoufalá. Obrátila jsem se na Petru o pomoc. Je to už skoro rok, co syn užívá na podporu imunity výrobky JUST a Nahrin. Během této doby došlo k výraznému zlepšení jeho zdravotního stavu, že i paní doktorka se ptala, jak jsme to dokázali. V roce 2015 došlo k celkovému snížení antibiotik z 9 (v roce 2014) na 2. Také na kontrolních odběrech měl po roce užívání výrobků, mimo jiné, také hodnoty imunoglobulinů v normě 🙂 Věřím, že příští rok už budeme úplně bez antibiotik.


paní Mgr. Lucie V.
Peti, jen Vám chci poslat zpětnou vazbu… Od té doby, co dělám práci klinické logopedky, trpím většinou úplnou ztrátou hlasu při každém nachlazení a jsem tak samozřejmě neschopna pracovat v průměru týden. Dala jsem na Vaše rady s výrobky Just a Nahrin, má hlasová indispozice trvala necelé dva dny. Opravdu neuvěřitelné!!! 🙂 Děkuji.


slečna Michaela G.
Náš příběh: naše dcerka nastoupila v září 2015 do školky. Asi to znáte všechny, že první rok pobytu dětí ve školce je kritický, děti bývají velmi často nemocné, takže nic moc. U nás situace dospěla až do takového stádia, že nám paní doktorka napsala tříměsíční odklad ze školky kvůli časté nemocnosti malé. Malá byla vždy pár dní ve školce (někdy ne ani celý týden) a pak měsíc doma. Situace měla vždy podobný průběh. Vše začalo rýmou, hned na to kašel, průdušky a takhle se to s námi táhlo měsíc. Po půl roce začarovaného kruhu dostala malá k tomu všemu ještě inhalátor, protože všechny ty sirupy, co musela brát, začala zvracet. Její žaludek už to prostě všechno nepozřel. V noci se dusila, nemohla se nadechnout. Nakonec situace dopadla tak, že když už jsem jí zase chtěla začít dávat do školky, tak mi paní učitelka druhý den volala, že má vysoké horečky z ničeho nic… Byla jsem už zoufalá a nešťastná, nevěděla jsem si už rady a malou jsem ze školky dala pryč. O firmě JUST a paní Petře Stříbné jsem věděla delší dobu, ale vždy jsem dala přednost lékům z lékárny. Po všech těchto neskutečných pokusech s nejrůznějšími sirupy, léky na imunitu atd., jsem se rozhodla oslovit paní Petru Stříbnou. Vše jsme společně konzultovaly a já se společně s rodinou rozhodla pomoci přírodními výrobky JUST a Nahrin. Když jsme se na tuto cestu vydali, byla malá už opět v situaci, kdy měla rýmu a kašel a já přesně věděla, že za chvilku ji nachlazení sedne na průdušky a opět skončíme na pohotovosti. Poprvé se však takto nestalo. Poprvé měla rýma a kašel „normální“ průběh, za 14 dní bylo vše pryč. ŽÁDNÍ LÉKAŘI, ŽÁDNÁ POHOTOVOST, ŽÁDNÉ DUŠENÍ V NOCI, ŽÁDNÉ CHRČENÍ A ZAHLENĚNÍ… zkrátka jen rýma a kašel. S paní Stříbnou jsem denně konzultovala zdravotní stav malé, dávkování výrobků, co dělat apod., každý den mi radila. Poprvé jsme se z těchto nekonečných peripetií dostali pomocí přírody, pouze s výrobky firmy JUST a Nahrin a paní Stříbnou 🙂 Pokračujeme spolu i nadále v budování imunity malé. Musela jsem si vybrat. Buď bude malá chodit do školky nemocná, budeme hazardovat s jejím zdravím nebo zůstane společně se mnou doma, budu tím pádem bez práce, budeme přicházet o jeden plat a žít stále z jednoho platu anebo se pokusíme přírodní cestou malé pomoci. My se rozhodli pro druhou variantu pomocí prevence a posilování její imunity. V současné chvíli chodím do práce, malá navštěvuje školku a je stále zdravá! Udělali jsme obrovský pokrok a za vše vděčím paní Petře, že mi vše velmi podrobně vysvětlila a seznámila mne s firmou JUST a jejími skvělými výrobky 🙂 Děkuji!


paní Monika K.
Petři… Chtěla bych Ti moc poděkovat za skvělou práci, kterou děláš… Jsi kdykoli k dispozici, poradíš, pomůžeš…, opravdu klobouk dolů! Mám veliký respekt k těmto lidem. Mám celkem pět dětí, ti tři už jsou starší – tehdy jsem ještě Petru neznala, proto jsem ani neznala Just. Nevěděla jsem, že Just může být opravdu tak velká pomoc ve zdraví. Vidím to strašně moc nyní na svých menších dětech. U starších dětí, které Just nepoznaly, tak většinou, když vypukla nějaká nemoc, skončili jsme na antibiotikách. Děti trpěly na časté laryngitidy, dýchací cesty, anémii, kašle, opakované rýmy. Jsem strašně moc ráda, že nyní, mé menší děti, jsou na tom ve zdraví výrazně lépe (a že mám s čím srovnávat 🙂 ). Zdraví dětí řeším hlavně prevencí s Justem a Nahrinem. Jsem opravdu moc ráda, že mi Petra vše vysvětlila, vysvětluje a je mým neustálým rádcem a pomocníkem – výsledky se dostavují!!! Jsem si také vědoma toho, že výrobky nejsou nejlevnější, ale staly se postupně součástí našeho denního režimu a místo jiných hloupostí raději použiji finance na Just – kus zdraví pro celou naši rodinu, protože moje děti jsou můj život a pokud by byly nemocné, jsem nemocná i já…


paní Zuzana S.
Maminky, chtěla bych se s vámi podělit o svou osobní pozitivní zkušenost s výrobky firmy JUST. Syn měl zánět středního ucha, a i když to první den nevypadalo, druhý den dostal bohužel antibiotika. Jelikož nejsem zastáncem léků, obrátila jsem se na homeopatičku, která mi pro syna namíchala homeopatika a na její radu jsem jim dala přednost a ATB nepodala. K tomu jsem používala přírodní produkty firmy JUST, se kterými mám skvělé zkušenosti. Na kontrole po týdnu byla ouška téměř zahojená… Tímto bych chtěla doporučit paní Petru Stříbnou, která je poradcem JUSTU, a která byla i po půlnoci na telefonu a velmi ochotně mi poradila, co a jak … Děkuji, že ještě v dnešní době existují lidé, kteří pomáhají přírodní cestou …

Prosinec 2016: Dcerka 19 měsíců začala v noci malinko kašlat, spustila se jí neskutečná rýma a do toho vysoké teploty až ke 39… Nejdřív to vypadalo na zuby, ale když se přidal ten kašel, na který nejsem u svých dětí zvyklá a dost lidí mě strašilo laryngitidou, jsem se strachovala, co z toho vyleze. Peťka mě jako vždy uklidnila, dodala své cenné rady a hlavně neváhala, sedla do auta a hned ten den mi dovezla výrobky, které jsem k uzdravení potřebovala, a pomalu mi docházely. Stačily 2 dny a jsme opět jako rybičky. A to nemluvím o tom, že starší syn nechytil nic, ačkoliv ji neustále objímá a pusinkuje a spí spolu v jednom pokojíčku. Takže velké díky tomu, že jsem Peťku mohla poznat! Děkujii…..Peti, ty víš….


paní Lenka U.
Dobrý den, nevěřila jsem, ale už věřím, co všechno umí výrobky JUST. Paní Stříbná je super!!! Vždy velmi ochotně a skvěle poradí. Malou trápil suchý škaredý kašel. Dala jsem na doporučení Petry a nevěřila jsem. Po 3 dnech po kašli ani stopy. S výrobky JUST jsem moc spokojená, jsem moc ráda, že jsem je mohla vyzkoušet a vidět na vlastní oči, co všechno se dá s pomocí výrobků dokázat.


paní Veronika K.
Paní Petra mi byla doporučena ve chvíli, kdy jsem si už nevěděla s dětmi – hlavně se synem 5 měsíců – rady. S příchodem září začala dcera věčně „něco“ nosit ze školky. Pětiměsíční syn to vždy odnesl více. Takto se to táhlo několik měsíců. Neustále jsme byli u lékařky, já nakupovala stále za nemalé peníze v lékárně – vše bez většího úspěchu. Završilo se to antibiotiky a bronchitidou u obou dětí. Když se po pár týdnech bronchitida vrátila a dětem opět hrozila antibiotika, obrátila jsem se na paní Stříbnou. Doporučila mi pár výrobků, kterými jsme bronchitidu zvládli, a to 2x za sebou bez léků. S paní Petrou jsme se domluvily na daleko podrobnějším povídání o výrobcích Justu, povídání o imunitě, zdraví atd. Z výrobků jsem byla od první chvíle nadšená a z výsledků ještě více. Co mne také trápilo, a řešila jsem, byla potravinová alergie u mladšího syna. Syn trpěl také ekzémy, velkými problémy se zažíváním, s bříškem. V tomhle nám opět paní Petra skvěle poradila a nyní, po pár měsících užívání doporučených výrobků, má syn problémy minimální, zlepšení vidím o minimálně 90%. Od té doby jsme nebyli u lékaře – je to právě rok :-). Pokud jsou děti nachlazené, což je u dětí zcela normální a běžné, má mnohem mírnější a kratší průběh než před rokem, než jsem s Justem začala. Uvědomila jsem si, jak je prevence důležitá. Na Just nedám dopustit. Paní Petra je vždy ochotna výborně poradit a pomoci. Mohu ji jen a jen doporučit!


paní Veronika U. – štítná žláza – dítě 5 let – 2017
Dnes mi přišla krásná zpráva od mé zákaznice, která má dvě děti. Starší dcera 5 let problém se štítnou žlázou. Konkrétně měla hladinu TSH vyšší, tedy měla mírně sníženou funkci štítné žlázy. Lékař zatím neřešil léky, navrhl kontrolní odběr za půl roku. Holčička závodně tančí, má také zátěž fyzickou i psychickou. Maminka se na mne obrátila, jak dcerce pomoci. Řešily jsme v červenci roku 2016. Dnes po půl roce mi přišly od maminky výsledky mailem. Závěr lékaře (cituji): výsledky v pořádku, funkce štítné žlázy v normě, hladina růstového faktoru se zlepšila. Mám velkou radost :-).


paní Ing. Monika B. – 2018
Jsem moc ráda, že mi Petra doporučila výrobek z Nahrinu, se kterým jsem neměla žádné zkušenosti. Zpočátku jsem byla docela skeptická a také jsem váhala kvůli ceně. Dcerku ale čekalo náročnější období, tak jsem je koupila na zkoušku. Nelituji ani jedné koruny. Chřipkovou epidemii ustála celá moje rodina s lehkýma rýmičkama. Kapsle dcerky zobaly každý den, a když jsem pozorovala náznak nemoci, ihned jsem na doporučení Petry zvýšila dávkování. Nemoc se u nikoho nerozjela. Jsem nadšená! Všichni okolo nás končili na antibiotikách, ale my jsme především díky MSA a dalším výrobkům z JUSTU měli lehkou rýmičku a dvoudenní náznak kašle a na mě si žádný bacil ani netroufl :-).